Faqja KryesoreDhomatNina SpaBar & RestorantSherbimetGaleriaRezervimetKontaktVendodhjaDarka e KrishtlindjeveDarka e Vitit Te RI HOTEL AWARDS
 Me date 21.04.2015 ne takimin me ATA, perveç Çertifikates se Antarsise "Authentic Albania Quality Mark", 2Kitarrat Boutique Hotel&SPA pati nderin qe te marre dhe titullin "Golden Award". 

 2014 AWARD OF EXCELLENCE 

BOOKING.COM 

CERTIFICATE OF EXCELLENCE


 
 
Mbėrritja
Nisja
   
N° i netėve
N° i dhomave
     
Copyright © Hotel 2 Kitarrat Adresa: Lagja nr.1 Durres - Albania Tel/Fax: +355 52909070 Cel:+355 684050555 e-mail: [email protected] by AlbWeb