Faqja KryesoreDhomatNina SpaBar & RestorantSherbimetGaleriaRezervimetKontaktVendodhjaDarka e KrishtlindjeveDarka e Vitit Te RI HOTEL AWARDS

Te nderuar miq.
Duke ju uruar me zemer festat e fundvitit,per ju dhe familjet tuaja,ju paraqesim me poshte oferten tone per darken festive te Vitit te Ri 2016.
Ku rikujtojme qe,paketa e plote Hotel & Restorant per 2 Persona eshte 235 Euro,ku perfshihen:
Darka me menune e shumellojshme dhe me muzike e momente mjaft zbavitese,fjetja ne hotel,mengjesi dhe sherbimet SPA.
Ju rikujtojme qe per femijet deri ne 14 vjec paguahet nje shtese 40 Euro.

Ju mirepresim ta perjetojme sebashku mbremjen e nderrimit te viteve te,,,

 

"2 Kitarrat Boutique Hotel & SPA"

http://www.facebook.com/pages/2-Kitarrat-Boutique-Hotel-Spa/624139894277752?fref=ts

 
 
Mbėrritja
Nisja
   
N° i netėve
N° i dhomave
     
Copyright © Hotel 2 Kitarrat Adresa: Lagja nr.1 Durres - Albania Tel/Fax: +355 52909070 Cel:+355 684050555 e-mail: [email protected] by AlbWeb