Faqja KryesoreDhomatNina SpaBar & RestorantSherbimetGaleriaRezervimetKontaktVendodhjaDarka e KrishtlindjeveDarka e Vitit Te RI HOTEL AWARDS

Te nderuar miq, 

Sjellim per ju menune per festen e Krishtlindjeve, per datat 24  Dhjetor. 
Per te interesuarit qe deshirojne ta kalojne naten ne hotel, pervec vleres se menu-se me poshte, extra 65 euro qe perfshin akomodimin ne dhome dopio per 2 persona me sherbimet e SPA-se (banjo turke, sauna tradicionale dhe jacuzzi)  dhe mengjes te perfshire.

 Ju mirepresim!

http://www.facebook.com/pages/2-Kitarrat-Boutique-Hotel-Spa/624139894277752

 
 
Mbėrritja
Nisja
   
N° i netėve
N° i dhomave
     
Copyright © Hotel 2 Kitarrat Adresa: Lagja nr.1 Durres - Albania Tel/Fax: +355 52909070 Cel:+355 684050555 e-mail: [email protected] by AlbWeb