Faqja KryesoreDhomatNina SpaBar & RestorantSherbimetGaleriaRezervimetKontaktVendodhjaDarka e KrishtlindjeveDarka e Vitit Te RI HOTEL AWARDS
 

Restoranti

 

Sintetizon me mjeshtëri traditën e kulinarisë mesdhetare Italiane. Me produkte tipikisht mesdhetare dhe të freskëta marr nga deti Adritatik,shoqëruar me verën elegante dhe muzikë të përzgjedhur. Pjatat  të përgatitura me dashuri dhe shije. Stafi mikpritës dhe I kujdesshëm ndaj cdo detaji dhe tërësisht në dispozicion te klientit me përkujdesje qe do e bëjnë qëndrimin edhe më të pëlqyeshem.  


Salla Lady

 

Dita juaj nis me buzëqeshjen tonë të mirësjellshme! Mëngjes të pasur me ëmbëlsira të shijshme gatuar në shtëpi, briosh të ngrohtë, marmalade dhe rrecel, lëngje frutash, drithëra të lehta, produkte të ëmbla dhe të kripura genuine të zonës. Gjithcka për të përmbushur cdo preferencë


  
 
Mbėrritja
Nisja
   
N° i netėve
N° i dhomave
     
Copyright © Hotel 2 Kitarrat Adresa: Lagja nr.1 Durres - Albania Tel/Fax: +355 52909070 Cel:+355 684050555 e-mail: [email protected] by AlbWeb